Rumbach City Centre Paradise

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 2 bedden

Rumbach City Centre Paradise Boedapest appartement ligt binnen 25 minuten wandelen van het Hongaars parlementsgebouw en heeft openbare parkeergelegenheid voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement bevindt zich in de Badenstedt wijk en biedt snelle toegang tot de Hongaarse Opera, die op 450 meter loopafstand ligt.

Als gasten verblijven in de accommodatie, hebben ze toegang tot een zitruimte voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en keukengerei in het appartement.

Dit appartement is op een korte afstand van de Sint-Stefanusbasiliek gelegen. Rumbach City Centre Paradise appartement ligt binnen 5 minuten wandelafstand van het metrostation Bajcsy-Zsilinszky út en op minder dan 1 km afstand van het Kossuth tér. Deze accommodatie bevindt zich op 10-minuten rijafstand van de Dierentuin van Boedapest. Het appartement is te bereiken op slechts een paar stappen van Nyar utca bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Rumbach City Centre Paradise Boedapest
Rumbach Suite I Freeparking
Mobiele prijsaanbieding

Rumbach Suite I Freeparking

9.0
Schitterend 146 beoordelingen
15 m van de accommodatie
USD 255 USD 230
per nacht
3 Bedrooms Bright Apartment In The Heart Of The City-1 Free Parking Upon Reservation
Mobiele prijsaanbieding

3 Bedrooms Bright Apartment In The Heart Of The City-1 Free Parking Upon Reservation

9.1
Schitterend 19 beoordelingen
90 m van de accommodatie
USD 275 USD 248
per nacht
2Bdr Bohemian Soho Apartment By Nw
Mobiele prijsaanbieding

2Bdr Bohemian Soho Apartment By Nw

9.3
Schitterend 11 beoordelingen
93 m van de accommodatie
USD 123 USD 111
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    22 km

    Treinstations

    Western Railway Station
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Rumbach City Centre Paradise appartement te vinden?
      Rumbach City Centre Paradise appartement is in de Badenstedt wijk gesitueerd, binnen 25 minuten wandelen van het Hongaars parlementsgebouw.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Rumbach City Centre Paradise appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Rumbach City Centre Paradise appartement zijn onder andere de Dierentuin van Boedapest, het Hongaars parlementsgebouw, het Kossuth tér.
    • Hoeveel kost het om bij Rumbach City Centre Paradise appartement te verblijven?
      De huurprijs van Rumbach City Centre Paradise appartement is €67.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit appartement?
      Dit appartement biedt openbare parkeergelegenheid voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Rumbach City Centre Paradise appartement?
      Restaurants in de buurt van Rumbach City Centre Paradise appartement zijn onder andere New York Cafe en 2 Spaghi restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    22 km

    Treinstations

    Western Railway Station
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Rumbach City Centre Paradise Boedapest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten